Fotó: Videoton

Videoton: Két rutinos és egy fiatal játékostól is elköszönt a klub - hivatalos

Három távozójáról adott hírt a fehérvári klub.
Csakfoci.hu 2026. május 20., szerda 9:27
Fotó: Videoton
Három távozójáról adott hírt a fehérvári klub.
Szerző: Csakfoci.hu 2026. május 20., szerda 9:27
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Videoton hivatalos honlapján jelentette be, hogy a szezon végeztével elköszön Nagy Gergelytől, Zimonyi Dávidtól és Kovács Bencétől.

Nagy Gergely 2024 nyarán érkezett a csapathoz, a 2024/2025-ös szezonban az élvonalban hét, a 2025/2026-os idényben a másodosztályban 21 bajnokin védte a kaput.

Zimonyi Dávid télen a Vasastól érkezett Fehérvárra, a szezon végeztével a Vidi nem hívta le a szerződésében szereplő opciót. Zimonyi a tavaszi idényben öt bajnokin lépett pályára piros-kékben.

Szintén lejár a szerződése és távozik a Videotontól Kovács Bence, aki 2020-ban érkezett a Vidibe. Az U17-es és U19-es csapatok mellett az NB III-as Vidi II-ben is pályára lépett a galántai születésű labdarúgó. 2021 nyarán profi szerződést írt alá a klubbal, majd néhány hónappal később egy Sopron elleni kupameccsen debütált az első csapatban, egy évvel később pedig az NB I-ben is bemutatkozott. A Videoton színeiben az NB I-ben 3, az NB II-ben 15 bajnokin játszott, a mögöttünk hagyott szezonban egy gólt szerzett, a Magyar Kupában négy alkalommal kapott lehetőséget, és egyszer talált be.

Olvastad már?
Jude Bellingham és Budapest is főszerepet kap a Topps Chrome UCC kollekciójában
Megérkezett a Topps egyik leglátványosabb futballkártya-kollekciója, a 2025/26-os Topps Chrome UEFA Club Competitions, amely a világ legnagyobb klubfutball-sztárjait, a legizgalmasabb fiatal tehetségeket és a gyűjtők által keresett különleges lapokat...
Elolvasom
Olvastad már?
NB I: Olyan csapatkapitányt szerzett meg az MTK, aki évek óta le sem jött a pályáról
Játékost cserélt egymással az MTK és a Kecskemét.
Elolvasom
Átigazolások
Szeged
Gólkirály érkezett
Az NB III Észak-nyugati csoportjában szereplő Mosonmagyaróvár 22 éves támadója, Gera Zalán Szegeden folytatja pályafutását. A futballista 24 találattal a harmadosztály gólkirálya lett a múlt szezonban.  
Paks
Ifjabb Bognár visszatért
Újra Pakson ifj. Bognár György: három év után tért vissza a régi-új másodedző édesapja mellé.
Szpari/Újpest
Kaczvinszki váltott
Az Újpest kölcsönadta 20 éves belső védőjét, Kaczvinszki Dominikot a Nyíregyházának.
Tovább az összes átigazoláshoz