Fotó: facebook.com/SzombathelyiHaladas

Videó: 30 méteres gól után született meg a nyeretlen NB II-es csapat első győzelme

Nyíri Vince szépségdíjas gólja nem ért pontot a Haladásnak.
Csakfoci.hu 2023. október 23., hétfő 17:27
Fotó: facebook.com/SzombathelyiHaladas
Nyíri Vince szépségdíjas gólja nem ért pontot a Haladásnak.
Szerző: Csakfoci.hu 2023. október 23., hétfő 17:27

Ahogyan vasárnap megírtuk, a Merkantil Bank NB II 12. fordulójában szerezte meg első győzelmét az eddigi sereghajtó Mosonmagyaróvár, amely hátrányból fordítva verte a Haladást egy, a hajrában esett gólnak köszönhetően.

A mérkőzés 9. percében a szombathelyiek Nyíri Vince révén szereztek vezetést, a 22 esztendős játékos 28-30 méterről tüzelt a jobb alsóba, Zvekanov legurítása után. A Móvár azonban nem adta fel, az első félidőben egalizált, majd a 91. percben a győzelmet is bezsebelte.

Olvastad már?
NB II: Csak egy csapat nyert a másodosztály "NB I-es" rangadóin, oda a Szpari veretlensége - eredmények, videók, tabella
Három komoly NB I-es múlttal is rendekező párharcot is lejátszottak az NB II 12. fordulójában, ezeken egyedül a Vasas örülhetett győzelemnek (3-0), amivel elvette a Nyíregyháza veretlenségét az idényben. 
Elolvasom
Átigazolások
ZTE
Nigériai tehetségek nyomában
Többek között a Crystal Palace és a Nottingham Forest mellett a ZTE megfigyelői is ott lesznek a nigériai Lagosban a TSM International Scouting Tournamenten.
Fradi
Romãót nem engedték
Júlio Romão elárulta, szívesen igazolt volna a Botafogóba, de az FTC január közepéig nem akart tárgyalni az eladásáról, mert rajta volt az EL-listán, amin addig nem lehetett változtatni. (Üllői129/Fellipe Perdigão)
Légiósok
Gera Dániel helyzete
A Persepolis játékosa, Gera Dániel elhagyta Iránt, de helyzete csak az országban hirdetett 40 napos gyász után tisztázódhat. A bajnokság a háború miatt szünetel. (Mandiner)
Tovább az összes átigazoláshoz