Fotó: facebook.com/mte1904.hu

NB II: A Haladás kapott ki először a mezőny eddigi egyetlen nyeretlen csapatától - eredmények

A Merkantil Bank NB II 12. fordulójában szerezte meg első győzelmét az eddigi sereghajtó Mosonmagyaróvár, amely hátrányból fordítva verte a Haladást egy, a hajrában esett gólnak köszönhetően.
Csakfoci.hu 2023. október 22., vasárnap 15:31
Szerző: Csakfoci.hu 2023. október 22., vasárnap 15:31

Ugyancsak a ráadásban szerezte a Csákvár ellen a Gyirmót a győztes gólját, de a BVSC is nyerni tudott az Újpestről kölcsönvett Mucsányi Márk duplájával a Siófok ellen, ám így is maradt a kiesőzónában a zuglói gárda.

Budafokon és Kazincbarcikán közben döntetlen született, a borsodi városban úgy, hogy már az első három percben két gól esett.

Később, a vasárnap késő délutáni-kora esti meccseken igazi rangadók várnak majd a szurkolókra a fordulóban.

Merkantil Bank NB II, 12. forduló:

Mosonmagyaróvár – Haladás 2-1 (Takács T. 15., Papp L. 91., ill. Nyíri 9.)

BVSC Zugló – Siófok 2-0 (Mucsányi 47., 72.)

Budafok – Soroksár 0-0

Gyirmót FC Győr – Csákvár 2-1 (Kovács D. 32., Kovács M. 91., ill. Simon A. 48.)

Kazincbarcika – Tiszakécske 2-2 (Papp M. 3., Székely K. 75., ill. Torvund 1., Kocsis D. 36.)

NB II: Csak egy csapat nyert a másodosztály "NB I-es" rangadóin, oda a Szpari veretlensége - eredmények, videók, tabella
Három komoly NB I-es múlttal is rendekező párharcot is lejátszottak az NB II 12. fordulójában, ezeken egyedül a Vasas örülhetett győzelemnek (3-0), amivel elvette a Nyíregyháza veretlenségét az idényben.