Több görög lap is egyöntetűen arról számol be, hogy az AEK Athén és a magyar válogatott csatára, a hétvégén a szünetben lecserélt Varga Barnabás megúszta komolyabb sérülés nélkül csapata legutóbbi bajnokiját.
Amint arról honlapunk is beszámolt, a 31 éves csatár gólt szerzett a Kifiszia ellen, de 45 perc után bokasérülés miatt le kellett őt cserélni. Többek között a sport24.gr is azt írja most, hogy a magyar válogatott keretéhez csatlakozott Varga MRI-vizsgálaton esett át, ahol biztatóak lettek az eredmények, csak kisebb zúzódás volt látható.
A válogatott orvosai mellett az AEK stábja is folyamatosan figyelemmel követi a játékos állapotát, de jelenleg minden jel arra utal, hogy részt tud majd venni az AEK egyik legfontosabb találkozóján, az Olimpiakosz elleni rangadón )április 4.). Az AEK jelenleg 60 pontjával vezeti a bajnokságot, az Olimpiakosz 58-cal a második.