Hivatalossá vált, hogy a Balatonfüredi FC vezetőedzője 2024 januárjától Preisinger Sándor lesz.
A szakember játékosként többek között a Zalaegerszeg, MTK, Sopron, Haladás és a Győri ETO csapatában is megfordult, illetve 5 mérkőzésen a magyar válogatottban is pályára lépett.
Edzői pályafutása során eddig dolgozott a ZTE-nél, a Békéscsabánál, a magyar U17-es és U19-es válogatottnál. Legutóbb 2022. február és október között a MOL Fehérvár FC asszisztensedzőjeként tevékenykedett - olvasható a Balatonfüredi FC hivatalos Facebook oldalán.
A Balatonfüred 17 forduló után a 8. helyen áll az NB III Északnyugati csoportjában.
Neked ajánljuk
Átigazolások

Légiósok
Lőrincz Ábel
Lőrincz Ábel az AS Monaco szakmai stábjához csatlakozott.

DVTK
Szerződésbontás
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Csatári Gergő, a DVTK Labdarúgó Sportakadémia egykori növendéke. (dvtk.eu)

Videoton
Bontottak a légióssal
A Vidi közös megegyezéssel szerződést bontott Simeon Petrovval. A bolgár védő idén februárban érkezett Székesfehérvárra, a tavasszal 13 bajnokin és 2 MK-találkozón lépett pályára.