fotó: Flaviu Buboi/NurPhoto via Getty Images
Román sajtóhírek szerint az NB I-ben szereplő Újpest is szerződtetné Tiago Goncalvest a Hermannstadttól.
A román digisport.ro beszámolója szerint az Újpest is ajánlatot tett a Hermannstadt 24 éves portugál balhátvédjéért, Tiago Goncalvesért.
A lap információi szerint a lila-fehérek az elmúlt 24 órában 400 ezer eurót - átszámítva 154 millió forintot - ajánlottak a fiatal védőért, aki az előző szezonban 28 bajnoki mérkőzésen 2 gólt szerzett és 3 gólpasszt osztott ki.
A cikk szerint Goncalves iránt a szlovák élvonalbeli Slovan Bratislava is érdeklődik. A játékos piaci értékét a mértékadó Transfermarkt 650 ezer euróra becsüli, szerződése pedig 2028 nyaráig szól a Hermannstadtnál.
Az Újpest csütörtökön jelentette be első nyári igazolását - részletek itt.
Olvastad már?
NB I-es csapatnál tért vissza a magyar fociba Kuttor - hivatalos
Kuttor Attila az NB I-es újonchoz írt alá.
Elolvasom
Átigazolások
Légiósok
Dárdai Márton
A Bild szerint az Augsburg (ismét) érdeklődik Dárdai Márton iránt.
Szpari/Loki
Muhamed Tijani
A DVSC ajánlatot tett Muhamed Tijani játékjogáért, azonban a Slavia Praha elutasította azt - értesült a Csakfoci cseh forrásból.
ETO/Fradi
Gruber Zsombor
Az Öltözőn Túl szerint a győri születésű, jelenleg ferencvárosi Gruber Zsombor az ETO lehetséges nyári igazolása lehet, azonban a goal.com cáfolta ezt az értesülést.