Az Újpest FC legutóbb 1998-ban nyert bajnoki címet. Azóta közel három évtized telt el, és 23 vezetőedző ült le a lila-fehérek kispadjára. Volt köztük nagy név, klubikon, több külföldi szakember és beugró megoldás is, de a bajnoki arany mindenkinek elérhetetlen maradt. Lapozós cikkünkben végigmegyünk az elmúlt évtizedek legfontosabb újpesti vezetőedzőin egészen a frissen kinevezett Szélesi Zoltánig.
Pörögnek a hírek az átigazolási piacon, kövesd a csakfoci.hu folyamatosan frissülő átigazolási rovatát, ahol minden fontos információt azonnal megtalálsz - KATTINTS!
Olvastad már?
Szélesi újpesti kinevezése miatt ezt lépheti az MLSZ
Úgy tudjuk, hogy akár rendhagyó edzőpáros is válthatja az Újpestre igazolt Szélesi Zoltánt az U21-es válogatott élén.
Elolvasom
Átigazolások
Légiósok
Szoboszlai a Realban?
Marco Rossi elmondása szerint Szoboszlai Dominik gyerekkora óta arról álmodik, hogy egyszer a Real Madridban játszhasson.
Ajka
Két távozó
27 éves támadójukkal, Herjeczki Kristóffal szerződést bontottak, míg a 18 éves védőt, Mészáros Barnabást kölcsönadták az NB III-as Egernek.
Videoton / Vasas
Zimonyi maradt piros-kékben
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően Zimonyi Dávid a Vasastól a Videotonhoz igazolt.