Fotó: www.ztefc.hu/Szekeres Péter
Újra lila-fehérbe öltözhet a klub saját nevelésű labdarúgója.
Az NB III Észak-Nyugati csoportjában második helyen álló Dorogi FC hivatalos Facebook-oldalán jelentette be, hogy Barczi Dávid kapcsán megkeresték a klubot az újpestiek, akik a második csapatukba szerződtetnék a labdarúgót. Így a játékos ma közös megegyezéssel szerződést is bontott a Doroggal, és visszatér a lila-fehérekhez.
A 36 éves Barczi az Újpest saját nevelésű játékosa, aki a IV. kerületben is mutatkozott be az NB I-ben. Játszott később Diósgyőrben, a Videotonnál, a Vasasnál, a ZTE-nél, a Mezőkövesben, a III. kerületben, míg legutóbb Dorogon.
Az Újpest II ugyancsak az Észak-Nyugati csoportban szerepel, de csak utolsó előtti, és nagyon fontos lenne, hogy tavasszal kiharcolja a bennmaradást.
Olvastad már?
Újpest: Hamarosan befuthat a volt Vidi-csatár - komoly vetélytársakat nyomhatnak le a lilák
A szlovén Nejc Gradisar a hírek szerint közel áll ahhoz, hogy elhagyja Kairót és Újpestre igazoljon.
Elolvasom
Átigazolások
Közel a spanyol folytatás
Gulácsi Péter
A magyar kapus több mint egy évtized után válthat klubot, és hamarosan Villarreal játékosa lehet.
DVSC
Dénes a Lokiban
A DVSC szerződtette a belga élvonalbeli Kortrijk szélsőjét, Dénes Vilmost.
Ex-ZTE
Mance távozott Katarból
A Puskás Akadémia, a DVSC és a ZTE korábbi támadója, Antonio Mance Katarból Szingapúrba tette át székhelyét, miután a címvédő Lion City Sailors bejelentette érkezését.