Fotó: ztefc.hu
Manzinga 17 mérkőzésen lépett pályára a ZTE-ben, most a dél-koreai másodosztályba igazolt.
A dél-koreai másodosztályú Seongnam FC csapatához igazolt a Zalaegerszegi TE FC támadója, Christy Manzinga - jelentette be a zalai klubhonlap.
A francia-kongói nemzetiségű játékos 2022 nyarán érkezett a ZTE-hez és összesen 17 mérkőzésen lépett pályára kék-fehérben. Manzinga három gólt jegyzett a klubnál, kettőt a MOL Magyar Kupában, egyet pedig bajnokságban.
Az elmúlt években többek között Feczesin Róbert, Novothny Soma, Koszta Márk, Jasir Asani és Ádám Martin is az NB I-ből igazolt Dél-Koreába - utóbbi két játékos még jelenleg is az ottani élvonalban szerepel.
Olvastad már?
"Mi a gond, mester?": Moniz interjú közben hívta oda magához Csercseszovot - edzői értékelések
Így látták a szakvezetők a vasárnapi NB I-es mérkőzéseket Angyalföldön, Felcsúton és Zalaegerszegen. Ertékelések.
Elolvasom
Átigazolások
ETO
Így áll Tóth ügye
Még nem tudtak megegyezni a Nürnberggel Tóth Rajmund ügyében - ezek az akadályok.
MTK Budapest
Nagy visszatérő
Ismét az MTK Budapestet erősíti a 28 éves kapus, a tavaszt Debrecenben töltő Demjén Patrik.
ETO
Eladták az óriás csatárt
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően az ukrán-magyar támadó, Oleksandr Pyshchur elhagyja az ETO FC-t és a spanyol Gironához igazol.