Fotó: ztefc.hu

Újabb támadó igazolt Dél-Koreába az NB I-ből - hivatalos

Manzinga 17 mérkőzésen lépett pályára a ZTE-ben, most a dél-koreai másodosztályba igazolt.
Nyikes Zoltán 2023. március 20., hétfő 12:02
Fotó: ztefc.hu
Manzinga 17 mérkőzésen lépett pályára a ZTE-ben, most a dél-koreai másodosztályba igazolt.
Szerző: Nyikes Zoltán 2023. március 20., hétfő 12:02
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A dél-koreai másodosztályú Seongnam FC csapatához igazolt a Zalaegerszegi TE FC támadója, Christy Manzinga - jelentette be a zalai klubhonlap.

A francia-kongói nemzetiségű játékos 2022 nyarán érkezett a ZTE-hez és összesen 17 mérkőzésen lépett pályára kék-fehérben. Manzinga három gólt jegyzett a klubnál, kettőt a MOL Magyar Kupában, egyet pedig bajnokságban.

Az elmúlt években többek között Feczesin Róbert, Novothny Soma, Koszta Márk, Jasir Asani és Ádám Martin is az NB I-ből igazolt Dél-Koreába - utóbbi két játékos még jelenleg is az ottani élvonalban szerepel.

Olvastad már?
"Mi a gond, mester?": Moniz interjú közben hívta oda magához Csercseszovot - edzői értékelések
Így látták a szakvezetők a vasárnapi NB I-es mérkőzéseket Angyalföldön, Felcsúton és Zalaegerszegen. Ertékelések.
Elolvasom
Átigazolások
Irány Törökország?
Akpe Victory
Lapértesülések szerint a Trabzonspor érdeklődik a ZTE 19 éves védője, Akpe Victory iránt, és állítólag már felvették vele a kapcsolatot.
Próbajátékos a Bragától
Kyanno Silva
A Braga U23-as csapatában szereplő Kyanno Silva is pályára lépett a Nyíregyháza-Wolfsberger AC (0-0) edzőmeccsen.
DVSC
Távozhat a spanyol légiós
Fran Manzanara egy év után távozhat a DVSC-től és a spanyol harmadosztályú AD Alcorcón csapatához igazolhat.
Tovább az összes átigazoláshoz