Fotó: planetnogomet.si

Újabb légiós tért vissza Magyarországra, NB II-es csapathoz írt alá - hivatalos

Az átigazolási szezon lezárultát követően is igazolt még egyet az Ajka.
Nyikes Zoltán 2025. szeptember 19., péntek 10:25
Fotó: planetnogomet.si
Az átigazolási szezon lezárultát követően is igazolt még egyet az Ajka.
Szerző: Nyikes Zoltán 2025. szeptember 19., péntek 10:25
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Visszatért Magyarországra az U21-es magyar válogatott Csóka Dominik, aki az előző idényt a szlovén élvonalból kiesett NK Nafta Lendvánál töltötte. A 21 éves támadó középpályás a következő két évben az NB II-es FC Ajkát fogja erősíteni - jelentette be péntek délelőtt a klubhonlap.

Csóka Zalaegerszegen nevelkedett és ott is mutatkozott be a felnőttek között, a 2020/21-es szezon utolsó fordulójában az Újpest elleni 5-4-re elveszített találkozón debütált az NB I-ben 17 évesen. Ezt követően kölcsönben az NB II-es Mosonmagyaróvárnál is megfordult, a másodosztályban 28, az élvonalban 2 mérkőzést játszott eddig.

A Lendvánál 22 mérkőzésen játszott a szlovén élvonalban, egy gólpasszt jegyzett.

Olvastad már?
Ez fájni fog: Megvan, hány vb-selejtezőt kell még kihagynia Sallainak az írországi piros lapja miatt
A Portugália elleni meccset már kihagyta, de nem az lesz az egyetlen.
Elolvasom
Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.
Tovább az összes átigazoláshoz