Fotó: mlsz.hu
Az U19-es magyar válogatott Németh Hunor góljával 1-0-ra legyőzte Andorrát az Európa-bajnoki selejtezőn, így biztosította helyét a tavaszi elitkörben.
Az U19-es magyar válogatott újabb győzelmet aratott az Európa-bajnoki selejtezők során. Jeremiás Gergő együttese szoros mérkőzésen, Németh Hunor góljával 1-0-ra múlta felül a házigazda Andorra csapatát. A siker azt jelenti, hogy a mieink már biztosították helyüket a tavaszi elitkörben.
A magyar válogatott harmadik mérkőzését a két forduló után szintén száz százalékos Németország ellen játssza hétfőn.
Olvastad már?
Rossi: "Kerkeznek jelenleg az a prioritás, hogy Bournemouth-ban futballozzon, nem az, hogy a magyar válogatottban"
A magyar válogatott részéről Marco Rossi és Willi Orbán válaszolt az újságírók kérdéseire a Hollandia elleni Nemzetek Ligája-találkozót megelőző sajtótájékoztatón.
Elolvasom
Átigazolások
Újpest
A száműzött Bukarestben?
A fegyelmi okok miatt a keretből kizárt André Duarte előtt megnyílhat az út Bukarestbe.
Szentlőrinc
Waltner közös megegyezéssel távozik
Igaznak bizonyult a Csakfoci korábbi információja, a Szentlőrinc hivatalos honlapján jelentette be, hogy Waltner Róbert vezetőedző közös megegyezéssel távozik a csapattól.
Szentlőrinc
Waltner elbúcsúzott
Az eddig az NB II-es Szentlőrincet irányító Waltner Róbert Facebook-oldalán búcsúzott el a szurkolóktól, ezzel megerősítve a Csakfoci információját. Itt már az utódról is írtunk.