Hollandia felkészülési mérkőzésen 4-0-ra legyőzte a magyar válogatottal azonos Eb-csoportban szereplő Skócia nemzeti tizenegyét.
A magyarokkal azonos Európa-bajnoki csoportban szereplő skót labdarúgó-válogatott 4-0-ra kikapott a szintén Eb-résztvevő Hollandia otthonában rendezett pénteki felkészülési mérkőzésen.
Az amszterdami összecsapáson a hollandok Reijnders góljával a 40. percben szerezték meg a vezetést, majd Wijnaldum növelte a hazai csapat előnyét, a hajrában pedig Weghorst és Malen is eredményes volt. (MTI)
A mérkőzés összefoglalója:
Olvastad már?
Válogatott: "Magyarország a törökök rémálma, a csapatjáték nyert a sztárok ellen", Ádám Martinon megdöbbentek – lapszemle
Így látták a török portálok a pénteki Magyarország-Törökország felkészülési mérkőzésen történteket. Lapszemle.
Elolvasom
Átigazolások
MTK/Honvéd
Demjén átigazolhat
A csakfoci.hu információi az MTK kapusa, Demjén Patrik a Budapest Honvéd együtteséhez szerződhet a téli átigazolási időszakban.
Újpest/BVSC
Babós kölcsönben
Az Újpest 22 éves belső védője, Babós Levente (aki az őszt a DVTK-nál töltötte) tavasszal az NB II-es BVSC-t erősítheti kölcsönben.
Tiszakécske
Fiatal kapus is érkezett
Aláírt a Vasas Kubala Akadémia 17 éves kapusa, Esery Desmond Onome, akinek az édesapja nigériai, de ő maga már Magyarországon született.