Fotó: MTI/Illyés Tibor

Török-magyar: Dibusz a kapuban, Rossi meghúzta a váratlant a Kerkez-Nagy Zsolt kérdésben - a kezdőcsapat

Marco Rossi kijelölte kezdőcsapatát a Törökország elleni Nemzetek Ligája-osztályozó első mérkőzésére.
Pék Attila 2025. március 20., csütörtök 16:48
Fotó: MTI/Illyés Tibor
Marco Rossi kijelölte kezdőcsapatát a Törökország elleni Nemzetek Ligája-osztályozó első mérkőzésére.
Szerző: Pék Attila 2025. március 20., csütörtök 16:48
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Történelmi mérkőzésre készül a magyar labdarúgó-válogatott, amely az 1000. mérkőzését játssza Isztambulban Törökország ellen a Nemzetek Ligája-osztályozó odavágóján. Az összecsapás előtt Marco Rossi kihirdette a kezdőcsapatot.

A kapuban nem Gulácsi Péter, hanem Dibusz Dénes áll majd, míg a sérült Sallai Rolandot a Puskás Akadémia játékosa, Nagy Zsolt pótolja majd - így ő együtt lesz ott a pályán Kerkez Milossal.

A magyar válogatott kezdőcsapata:

Dibusz - Fiola, Orbán, Dárdai M. - Bolla, Nikitscher, Schäfer, Kerkez - Szoboszlai, Nagy Zsolt - Varga.

Olvastad már?
Magyar válogatott: Hatalmas a fenyegetettség, alapemberek hagyhatják ki a sorsdöntő NL-meccset
Hat játékosunk is sárga lapos veszélyben.
Elolvasom
Átigazolások
Ferencváros
Borbély válaszolt
Az FTC vezetőedzője szerint még sokan vannak a keretben, ezért további távozók várhatók, miközben cáfolta, hogy Győrből ajánlottak volna játékosokat a klubnak.
BVSC
Duplán igazolhatnak
Két ajkai alapemberrel erősíthet a BVSC, Kovács Nikolasz érkezése már biztosnak tűnik, míg Sejben Viktor is közel áll a zuglóiakhoz.
ZTE
A DVSC-ből igazoltak
A ZTE bejelentette a 19 éves Rácz István érkezését Debrecenből. A fiatal belső védő 3+1 éves szerződést kötött a zalaiakkal.
Tovább az összes átigazoláshoz