Fotó: fenerbahce.org
A törökök szerint a Fradi érdeklődik Serdar Dursun iránt, a csakfoci.hu azonban úgy tudja, hogy a hír nem igaz.
Múlt héten a csakfoci.hu is beszámolt arról a török sajtóhírről, miszerint a Fenerbahce támadóját, Serdar Dursunt egy magyar és egy német élvonalbeli együttes is hívja.
A magyar válogatott Szalai Attila csapattársával kapcsolatban konkrét együttest akkor még nem neveztek meg, ezúttal azonban azt írja a török Sports Digitale, hogy Magyarországról a Ferencváros érdeklődik a 10-szeres válogatott csatár iránt.
A csakfoci.hu információja szerint azonban a hír nem igaz, a Fradi nem akarja leigazolni a 31 éves játékost.
Egy támadó érkezéséről azonban már így is be lehet számolni a zöld-fehérek kapcsán, csütörtökön ugyanis hivatalossá vált, hogy bajnokságon belülről igazolt két magyar játékost az NB I-es címvédő.
Olvastad már?
Ők lehetnek a Fradi BL-ellenfelei - itt a lista
Szinte teljes a lista az első (és remélhetőleg a második, illetve a harmadik) körben is kiemelt magyar bajnok lehetséges Bajnokok Ligája-selejtezőbeli ellenfeleit tekintve.
Elolvasom
Átigazolások
Cracovia
Grzelak lett az edző
Lengyelország legrégebbi klubja, a Cracovia nevezte ki a korábbi Újpest- és Fehérvár-edzőt, Bartosz Grzelakot.
Légiósok
Kovács Bendegúz maradna
A több klubbal szóba hozott Kovács Bendegúznak nincs szándékában váltani, először Hollandiában szeretne fontos csapattaggá válni - árulta el az NSO-nak az AZ-csatár édesapja, Kovács Ottó.
Puskás Akadémia
Légiósok távozhatnak
A Csakfoci úgy tudja, a hosszú évek óta alapember Wojciech Golla távozása biztosra vehető, mellette a két finn légiós, Urho Nissilä és Mikael Soisalo is eligazolhat.