Rossz hír Rossiéknak: A németek legdrágább játékosa is visszatért a válogatottba

Így szinte teljes kerettel készülhet Németország a bosnyákok és a magyarok elleni NL-mérkőzésre.
Budai László 2024. november 14., csütörtök 14:35
Így szinte teljes kerettel készülhet Németország a bosnyákok és a magyarok elleni NL-mérkőzésre.
Szerző: Budai László 2024. november 14., csütörtök 14:35

Florian Wirtz kisebb betegsége után csatlakozott a bosnyákok és a magyarok elleni Nemzetek Ligája-mérkőzésekre készülő német labdarúgó-válogatott keretéhez. A Bayer Leverkusen futballistája kedden és szerdán nem volt a csapattal egy fertőzés miatt, csütörtökön viszont ő is részt vett az együttes délelőtti edzésén. Azt ugyanakkor még nem tudni, hogy szombaton játszhat-e a Transfermarkt által - Jamal Musialával holtversenyben - legdrágábbra becsült futballista (130 millió euró) a Bosznia-Hercegovina elleni hazai találkozón.

A németek így szinte a teljes keretükkel készülhetnek azok után, hogy szerdán Angelo Stillernek el kellett hagynia a válogatott táborát izomproblémák miatt.

A német csapat - mely kedden a Puskás Arénában zárja a csoportkört - öt pont előnnyel vezeti az A-divízió 3. csoportját a holland és a magyar válogatott előtt és már biztos, hogy jövőre a negyeddöntőben folytathatja.
(mti/csakfoci)

Olvastad már?
Válogatott: Sorra térnek vissza a hollandok legjobbjai, extrán erős ellenfél vár majd a mieinkre
A holland válogatott kezdőkapusa és legjobb középpályása is bevethető lesz szombat este, a magyarok elleni NL-meccsen.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
Bolla Bendegúz
Új edzőnek bizonyíthat Bolla Bendegúz, miután a Rapid Wien menesztette Robert Klausst.
NB I
Vincent Chyla
Rudy Galetti értesülései szerint több NB I-es klub érdeklődik Vincent Chyla iránt, aki a szlovák élvonalban szereplő Zeleziarne Podbrezova játékosa.
Légiósok
Komáromi György
Komáromi György ügynöke az M4 Sportnak elmondta, a támadó távozhat a Maribortól.
Tovább az összes átigazoláshoz