Fotó: MTI/Kovács Tamás

Rossi a bolgárok elleni 3-0 után: "Szoboszlai a legjobb meccsét játszotta a válogatottban"

Így értékelte a magyar válogatott 3-0-s sikerét a mieink szövetségi kapitánya, Marco Rossi.
Budai László 2023. március 27., hétfő 23:18
Fotó: MTI/Kovács Tamás
Így értékelte a magyar válogatott 3-0-s sikerét a mieink szövetségi kapitánya, Marco Rossi.
Szerző: Budai László 2023. március 27., hétfő 23:18
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A magyar válogatott nagyon magabiztos játékkal 3-0-ra verte Bulgáriát Eb-selejtezős mérkőzésen. Marco Rossi szövetségi kapitány így értékelte a találkozót.

- Gondolkodtunk ezen (hogy ez volt-e az eddigi legjobb félidő), és valószínűleg igen. Az egyik legjobb Törökországban volt 2020-ban, de akkor nem lőttünk gólt.

Nagyon jól kezdtünk, Dominik a legjobb meccsét játszotta a válogatottban, a csapatkapitányi karszalag felelősséggel jár, és ennek meg is felelt, ennek köszönhetően gyorsabban is nőtt fel.

- Sokan mások is jól játszottak, így lehet meccset nyerni. A második félidőben nem volt könnyű megtartani a koncentrációt, de háromgólos előnyben előfordult, hogy elveszíted a figyelmet. Volt 2-3 olyan kockázatos helyzet, amit el lehetett kerülni, és persze több gólt is lőhettünk volna. Mindezzel együtt szeretnék gratulálni az egész csapatnak és stábnak. A szerencse mindig fontos, anélkül az élet is nagyon nehéz, nemcsak a futball.

Olvastad már?
Ilyen volt Szoboszlai bombagólja a Puskás Aréna lelátójáról - videó
Ha Szoboszlai a labda mögé áll, érdemes elővenni a telefonokat...
Elolvasom
Átigazolások
ETO
Tóth Törökországban
Tóth Rajmund megérkezett Törökországba, hogy átessen az ilyenkor szokásos orvosi vizsgálatokon.
Yaakobishvili Áron
Lezárult az ügy?
Fabrizio Romano értesülései szerint Yaakobishvili Áron aláírta szerződését az UD Almeríával, így a magyar kapus a Barcelona után a spanyol másodosztályban folytathatja pályafutását.
Kispest-Honvéd
Séllei távozik
A Kispest Honvéd FC bejelentette, hogy közös megegyezéssel távozik a klub ügyvezetői pozíciójából Séllei Árpád, helyét az akadémia igazgatója, dr. Bajúsz Endre veszi át.
Tovább az összes átigazoláshoz