Fotó: MLSZ

Rekordot döntött a válogatott: Többen nézték a bosnyákverést, mint a hollandok elleni bravúrt

Ezzel a 2-0-ra megnyert találkozó az őszi sportközvetítési-szezon legjobb nézettségi statisztikáit produkálta.
Budai László 2024. október 16., szerda 13:27
Fotó: MLSZ
Ezzel a 2-0-ra megnyert találkozó az őszi sportközvetítési-szezon legjobb nézettségi statisztikáit produkálta.
Szerző: Budai László 2024. október 16., szerda 13:27

A Bosznia-Hercegovina - Magyarország Nemzetek Ligája-mérkőzést 624 ezren nézték élőben az M4 Sporton, többen, mint a magyar-holland találkozót (622 ezer).

A magyar labdarúgó-válogatott kiváló szereplése nézettségi csúcsokat hozott az M4 Sportnak, hiszen a győztes NL-meccsünk ezzel az őszi sportközvetítési-szezon legjobb nézettségi statisztikáit produkálta - írta a csatorna közleménye.

Egy hónap múlva, november 16-án, 20.45-kor Hollandiában lép újra pályára a magyar labdarúgó-válogatott, majd három nap múlva, november 19-én a Puskás Arénában rendezik a Magyarország-Németország Nemzetek Ligája-találkozót, amelyet szintén élőben közvetít az M4 Sport.

Olvastad már?
Lőw Zsolt szűkszavúan reagált arra, hogy nem lesz Tuchel stábjának tagja
A magyar edző korábban francia és német bajnoki címet, valamint Bajnokok Ligáját is nyert együtt Thomas Tuchellel.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
PMFC
Külföldön a magyar fiatal
A PMFC saját nevelésű játékosa, a klub U16-os csapatának kapitánya, Andruskó Adrián a horvát élvonalbeli NK Osijek akadémiáján folytatja pályafutását.
Videoton FC Fehérvár
Huszti külföldi ajánlatra vár
Huszti András menedzsere az NSO-nak elmondta, hogy a játékos ugyan egy fehérvári erőnléti edzővel készül, de a külföldi folytatás a terv. Ciprusi, holland és német alacsonyabb osztályú klubbal tárgyalnak.
Légiósok
Megvan Koszta új csapata
Hivatalossá vált, hogy új csapatot talált magának Koszta Márk, akinek a szerződtetését bejelentette az izraeli élvonalban szereplő Hapoel Petah Tikva.
Tovább az összes átigazoláshoz