Fotó: fradi.hu

Rajzolni sem lehet szebbet a télen igazolt Fradi-játékos első góljánál - videó

Edgar Sevikyan első gólja parádés lett a Ferencváros színeiben.
Csakfoci.hu 2024. április 11., csütörtök 9:58
Fotó: fradi.hu
Edgar Sevikyan első gólja parádés lett a Ferencváros színeiben.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. április 11., csütörtök 9:58

Mint arról a csakfoci.hu is beszámolt, a Ferencváros Varga Barnabás és a télen igazolt Edgar Sevikyan góljával verte 2-1-re a Diósgyőrt az NB I hétközi, korábbról pótolt bajnokiján.

Sevikyan találata volt az igazán látványos: az örmény válogatott futballista egy csel után és éles szögből, ballal lőtt óriási gólt a hosszú felsőbe. Ez volt a télen szerződtetett futballista első gólja ferencvárosi színekben.

A támadó középpályás a Fradi Médiának érrtékelte később a történteket:

Olvastad már?
A Diósgyőr edzője a Fradi villámgyors góljáról: "Sokként ért minket" - félelemről és bizonytalanságról is beszélt
Így látta Leandro de Almeida, valamint Vladimir Radenkovic a szerdai, FTC-DVTK (2-1) bajnokit.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
DVTK
Középpályást igazoltak
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-ben szereplő Diósgyőr, hogy szerződtette a korábbi horvát utánpótlás-válogatott játékost, Ante Reguljicot.
MTK
Csenterics külföldön bizonyíthat
Igaznak bizonyult a Csakfoci korábbi információja, Csenterics Adrián egy átfogó megállapodás részeként az angol Brentford FC hálózatán tartozó spanyol klubnál, a Mérida AD-nál szerepel majd kölcsönben.
Kazincbarcika
Válogatott csapatkapitány érkezett
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-be feljutó Kazincbarcika, hogy szerződtette az örmény válogatott csapatkapitányát, Varazdat Harojant.
Tovább az összes átigazoláshoz