Fotó: facebook.com/VasasFC

Pintér Attila ismét az ETO kispadján – legendákból álló csapatot vezet a DAC ellen

Az egykori ETO-kedvencekből álló csapatot Pintér Attila vezeti majd a DAC Old Boys elleni mérkőzésen.
Csakfoci.hu 2026. június 26., péntek 21:11
Fotó: facebook.com/VasasFC
Az egykori ETO-kedvencekből álló csapatot Pintér Attila vezeti majd a DAC Old Boys elleni mérkőzésen.
Szerző: Csakfoci.hu 2026. június 26., péntek 21:11
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Pintér Attila irányítja az ETO Old Boys csapatát szombaton 19:00-tól a MOL Arénában, Dunaszerdahelyen. A Duna-kupa mérkőzéseit hétvégén rendezik, a négycsapatos tornán az ETO FC, a DAC 1904, az FK Csíkszereda és a Topolya vesz részt.

A torna mindegyik összecsapása kétszer 30 perces játékidejű lesz, döntetlen esetén büntetőpárbaj következik. Az elődöntőket szombaton, a helyosztókat vasárnap játsszák a csapatok, az összes mérkőzésre a belépés ingyenes lesz.

A győriek keretét több egykori kiváló labdarúgó alkotja, vezetőedzőként Pintér Attila irányítja a csapatot, míg csapatvezetői pozícióban Horváth Csabát jelölték ki.

Az ETO FC Old Boys csapata

Bíró Béla; Sebők Zsolt; Lipták Zoltán; Bognár Zsolt; Puglits Gábor; Virág Attila; Peczár Csaba; Erős Gábor; Vayer Gábor; Vincze Ottó; Granát Balázs; Herczeg Miklós; Koltai Tamás; Oross Márton; Priskin Tamás; Igor Nicsenko; Nagy Ádám

Olvastad már?
Vidi: A fociban újonc magyar üzletember is jelentkezett, de külföldi kézbe kerülhet a klub - részletek
Jó eséllyel portugál kézbe kerülhet a Videoton FC Fehérvár. Jövő szerdán döntenek az új tulajdonosról - a pályázók között szerepel egy magyar, mezőgazdaságban érdekelt vállalkozó is.
Elolvasom
Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.
Tovább az összes átigazoláshoz