Debreceni Zalán személyében egy fiatal védő került kölcsönben Paksról Siófokra.
Debreceni Zalán tavasszal a BFC Siófoknál szerepel: a 2002-es születésű játékos Paksról érkezett az NB II-es klubhoz - jelentette be a Balaton-parti együttes vasárnap.
A fiatal játékos védőként bevethető és Paks előtt játszott Szombathelyen, illetve Nyíregyházán is. Debreceni a Kazincbarcika elleni 3-0-s bajnokin már le is ülhetett új csapata kispadjára.
Olvastad már?
Itt az újabb edzőváltás a magyar fociban: Fővárosi klubnál fogyott el a türelem
A vasárnapi vesztes bajnoki után megköszönték Erős Gábor vezetőedző munkáját az NB II-es Budafoknál.
Elolvasom
Átigazolások
Békéscsaba
Edzőváltás?
A kispadról nagy valószínűséggel távozó Csató Sándor vezetőedző helyét a korábbi NB I-es játékos, Marián Sluka veheti át. (NSO)
Puskás A.
Olasz klub kopogtat
Az olasz élvonalbeli Pisa kivásárolná szerződéséből a Puskás Akadémia U17-es válogatott középpályását, Somfalvi Barnát. (nb1.hu)
Kisvárda
Hosszabbítás Szenteste napján
A Kisvárda Szőr Levente 2026 nyarán lejáró szerződését további két évvel meghosszabbítja – az érintettek erről állapodtak meg szóban. Hamarosan alá is írhatnak.