Fotó: DAC
Redzic Damir előbb egy ziccert értékesített, majd üres kapura talált be - a dunaszerdahelyi csapat magyar támadója hajrábeli duplájával nyert 3-1-re. ⎥ Sallai Roland 15 percet játszott a Fenerbahcét verő Galatasarayban.
Szlovák élvonal
A héten egyszer már nyert a DAC, amely kedden a Trencsén otthonában győzött 3-0-ra, szombat este pedig megtett ezt a Skalica (Szakolca) ellen is, ugyancsak idegenben. A dunaszerdahelyi csapat sokáig 1-1-es döntetlenre állt, de a szünetben csereként beállt Redzic Damir a 90. és a 93. percben is betalált, így a DAC 3-1-re nyert. Redzic kedden is eredményes volt, azaz a héten, egészen pontosan öt nap alatt három gólig jutott.
Redzic mellett Bősze Levente is lehetőséget kapott, ő az első félidőt töltötte a pályán, Tuboly Máté a 66., Szendrei Ákos a 85. percben állt be.
Redzic első gólja
És a második
Török élvonal
Sallai Roland a 75. percben beállva debütált a Galatasarayban, amely 3-1-re győzött a Fenerbahce elleni isztambuli derbin.
Olvastad már?
Légiósok: Lisztes pazar gól előtt osztotta ki első gólpasszát - videó
Egy kontránál vezette fel a labdát, majd tette ki azt a szélre, ahonnan csapattársa kiválóan oldotta meg feladatát.
Elolvasom
Átigazolások
FTC
Kapus lett profi
Az FTC profi szerződést kötött 17 éves kapusával, Baranyi Zéténnyel, aki ebben a szezonban egyszer már az NB III-as együttes keretében is ott volt, az U19-ben pedig alapember.
FTC
Keane és a Celtic
Az FTC vezetőedzője, Robbie Keane edzői ambícióiról nyilatkozott.
Újpest
Külföldi erősítés
A 18 éves belső középpályás, Cheick Diabaté hazájából, az elefántcsontparti másodosztályú Leader SC-től igazol Újpestre, a második csapathoz - írja a Lila Sector.