Fotó: RB Leipzig
Az RB Leipziget egyik Bundesliga-csapatnál sem szeretik különösebben, de úgy tűnik, Willi Orbán már hozzászokott ehhez.
Az egyik St. Pauli-szurkoló nekiment volna Willi Orbánnak, miután az RB Leipzig magyar válogatott védője összeszólalkozott az ellenfél néhány drukkerével a két csapat hétvégi, egymás elleni német bajnokiján. A biztonságiak szerencsére résen voltak, így megakadályozták a tettlegességet, és Orbán zseniális reakcióját látva ő sem vette magára az esetet.
Hiányoztam a srácoknak a kanyarban. Azt hiszem, utoljára 2015-ben voltam itt az RB-vel. Az egyikük le akart jönni és meg akart ölelni, aztán megérkeztek a biztonságiak, és megállították. Minden rendben van, szerintem az érzelmek is hozzátartoznak a futballhoz
- mondta Orbán viccesen az esetről a sport1.de szerint.
Olvastad már?
Waltner kiborult az első vereség után: "Pár embernek csípi a szemét, hogy vezetjük a bajnokságot, de mi ezt nem csalással értük el"
A Szentlőrinc vezetőedzője nehezményezte, hogy amiért az egyik oldalon 11-es ítéltek, azért a másikon miért nem. De saját csapatával sem volt elégedett.
Elolvasom
Átigazolások
ETO
Borbély Balázs
"Nem szeretnék ezzel foglalkozni és nem is akarom ezt kommentálni. A szerződésem 2027-ig Győrhöz köt, és itt a pont" - mondta a Kisalföldnek Borbély Balázs, amikor az FTC-s pletykákról kérdezték.
Fradi
Makreckis Törökországban?
A négy nagy török csapatnál - Galatasaray, Fenerbahce, Besiktas Trabzonspor - lehet képben Cebrail Makreckis megszerzése.
ETO
Az első érkező
Amint korábban a Csakfoci megírta; Umathum Ádám Győrbe igazolt.