Szakmai igazgatóval erősít az NB III-ban ragadt ETO

A csakfoci.hu információ szerint nyártól szakmai igazgató segíti majd az NB III-as Győri ETO-t. A zöld-fehérek a kizárás után kerültek a harmadosztályba, ahol azonban várakozáson alul szerepeltek és nem tudtak feljutni a másodosztályba.
Szerkesztő 2016. június 2., csütörtök 14:02
A csakfoci.hu információ szerint nyártól szakmai igazgató segíti majd az NB III-as Győri ETO-t. A zöld-fehérek a kizárás után kerültek a harmadosztályba, ahol azonban várakozáson alul szerepeltek és nem tudtak feljutni a másodosztályba.
Szerző: Szerkesztő 2016. június 2., csütörtök 14:02
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Honlapunk értesülései szerint Soós Imre nyártól az NB III-ban ragadt Győri ETO szakmai igazgatója lesz . A győrieket a Quaestor botrány miatt száműzték a harmadosztályba, ahol gyengén szerepeltek és egészen biztosan nem tudnak osztályt váltani. A szezont még Németh Zoltánnal kezdték a zöld-fehérek, a 27. fordulótól pedig Bekő Balázs a vezetőedző.

Soós Imre az idei szezonban az NB II-es Kisvárdát irányította és egy fordulóval a vége előtt a negyedik helyen áll csapatával.

Soós korábban dolgozott Siófokon, Sopronban, Gyirmóton és a BKV Előrénél is.

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz