Mintha január lenne, úgy esett a hó a hófehér ajkai pályára - videó

A nagy havazás miatt veszélybe kerül az NB III-ban szereplő Ajka Csorna elleni hétvégi bajnokija. A videót látva nem mondanánk meg, hogy április 21-én készült.
Csakfoci Admin 2017. április 22., szombat 8:09
A nagy havazás miatt veszélybe kerül az NB III-ban szereplő Ajka Csorna elleni hétvégi bajnokija. A videót látva nem mondanánk meg, hogy április 21-én készült.
Szerző: Csakfoci Admin 2017. április 22., szombat 8:09

"A havazás mai napon sem hagyott alább, így továbbra is kérdéses, hogy hétvégén lesz-e találkozó Ajkán" - tette közzé hivatalos Facebook oldalán az NB III Nyugati csoportjában szereplő FC Ajka. A két éve felújított sporttelepen telet megszégyenítő módon havazott a tegnapi felvétel szerint.

Az Ajka a Csornát fogadná a ma 17 órára kiírt bajnokin, azaz rangadóról beszélünk, hiszen a harmadikhoz látogatna az ötödik. Az viszont még nem biztos, hogy ma le is játsszák a meccset, egyelőre nincs döntés az ügyben.

 

 
Átigazolások
Újpest
Már nem Krznar a vezetőedző
Vasárnap este az Újpest a hivatalos oldalán jelentette be, hogy a vezetőség 2025. november 9-étől kezdve felmentette Damir Krznar vezetőedzőt a munkavégzés alól.
Videoton
Közlemény a vereség után
Az eredeti szándék szerint az őszi szezont követően került volna sor a szezon első részének szakmai értékelésre, de a mai vereség és főleg a mutatott játék miatt most szükséges értékelni a helyzetet.
DVTK
Radenkovic marad az edző
Kovács Zoltán elmondta, hogy a stabilitást mindig előnyben részesíti, ezért a vereség ellenére sem gondolkodik Vladimir Radenkovic leváltásában.
Tovább az összes átigazoláshoz