Berecz Zsombor bokasérülése nem bizonyult súlyosnak, így várhatóan már a hét közepén ismét együtt készülhet a csapattal.
A Vasas középpályása a szombati Szekszárd elleni felkészülési mérkőzés 12. percében a jobb bokájára kapott egy rúgást, ami miatt egy jókora jeges kötéssel el is kellett hagynia a pályát.
Berecz Zsombor a vasasfc.hu-nak a következőket mondta:
- Ma már szerencsére sokkal jobb az állapotom. Szombaton még volt egy kis véraláfutás a jobb bokámon, de hétfőre már az is elmúlt. Ez azt is jelenti, hogy nem kellett megröntgenezni, sem pedig mágneses rezonancia vizsgálatot elvégezni. Ettől függetlenül még vannak fájdalmaim, érintésre még érzékeny a bokám, de nem olyan vészes. Összességében a sérülésem utáni ijedtségen kívül egyéb problémám nincs. Úgy gondolom, hogy már a hét közepén újra elkezdhetem az edzést!
Neked ajánljuk
Átigazolások

DVTK
Borvető Áron
Információink szerint Borvető Áront megszerezné a DVTK, a Szeged gólvágója iránt ajánlat is érkezett, de még nincs megegyezés.

KBSC
Meshack aláírt
A Csakfoci korábbi hírének megfelelőlen Meshack Ubochioma Kazincbarcikán folytatja pályafutását.

Légiósok
Ezek a lengyel érdeklődők
Lengyelországban azt írják, hogy a Pogon és a Raków lehet az a két klub, amelyik érdeklődik a Volosztól távozó Koszta Márk iránt.