Tovább folytatódik az évek óta tartó partnerség, a Vasasnál újra a Vasas Kubala Akadémia szerepel megnevezett utánpótlásként.
A 2018. június 15-én aláírt háromoldalú - Vasas SC, Vasas FC és Vasas Akadémia Kft. közötti - együttműködési megállapodásnak köszönhetően tovább folytatódik az évek óta tartó partnerség, a napokban pedig az is hivatalossá vált, hogy a Vasas FC klublicencében - az MLSZ szabályzatának megfelelve - újra a Vasas Kubala Akadémia szerepel megnevezett utánpótlásként - számolt be róla a vkla.hu.
Az UEFA és az MLSZ által kialakított és működtetett klublicenc rendszer egyik célja, hogy - többek között - a sportszervezetek támogassák utánpótlás-csapataikban futballozó játékosaik szakmai fejlődését, sportági képzését és elősegítsék nem csupán szakmai fejlődésüket, hanem nevelésüket is.
Neked ajánljuk
Átigazolások

Csíkszereda
Magyar válogatott játékos érkezhet?
A Csíkszereda elnöke, Szondy Zoltánaz NSO-nak azt mondta, elviekben megállapodott a Debrecentől távozó Ferenczi Jánossal.

MTK/Budapest Honvéd
Egy középpályás érkezik, egy távozik az MTK-tól
Igaznak bizonyult a Csakfoci információja, Zuigeber Ákos a Budapest Honvédhoz, Átrok István Zalán pedig az MTK-hoz igazolt.

Újpest
Szlovén gólkirály érkezett
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-ben szereplő Újpest, hogy szerződtette Aljosa Matkót az NK Celjétől.