Vanczák hazatért, de csak 1 hónap múlva játszhat - hivatalos

A Sionból hazatérő Vanczák Vilmos a sikeres orvosi vizsgálatot követően kétéves szerződést kötött a Puskás Akadémia NB II-es csapatával.
Dudás Gábor 2016. augusztus 19., péntek 15:50
A Sionból hazatérő Vanczák Vilmos a sikeres orvosi vizsgálatot követően kétéves szerződést kötött a Puskás Akadémia NB II-es csapatával.
Szerző: Dudás Gábor 2016. augusztus 19., péntek 15:50
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Ahogy azt a csakfoci.hu korábban jelezte, Vanczák Vilmos tíz év svájci légióskodás után tért haza Magyarországra.

A 79-szeres válogatott labdarúgó a belgiumi, majd svájci tartózkodása alatt több mint 288 élvonalbeli mérkőzést játszott és az Európa Ligában is kipróbálta magát. 2 évre írt alá a Puskás Akadémiához pénteken – jelentette be a felcsútiak klubhonlapja, hozzátéve, hogy a rutinos, 33 éves bekk előreláthatólag egy hónap múlva lesz bevethető.

 

Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.
Tovább az összes átigazoláshoz