Edzőt vált az NB II-ben a 18., kieső helyen álló Budafoki MTE: szerződést bontottak Vitelki Zoltán vezetőedzővel, akinek ideiglenes utódja Csizmadia Csaba lett.
Az elmúlt időszak eredménytelensége miatt a Budafoki MTE a hétfői napon szerződést bontott Vitelki Zoltán vezetőedzővel, aki júniustól irányította az NB II-es labdarúgócsapatot - írja hivatalos honlapján a klub.
Vitelki mellett távozik az erőnléti edző, Egri Attila is, viszont továbbra is a szakmai stáb tagja marad Suth Balázs pályaedző és Bíró Szabolcs kapusedző.
A BMTE ideiglenesen Csizmadia Csabát bízza meg a vezetőedzői feladatokkal, így a csapatot a sérülése utáni rehabilitációját végző védő irányítja a szerdai, UFC Szekszárd elleni Magyar Kupa-mérkőzésen. Csizmadia munkáját Oláh Lóránt sportigazgató is segíti.
Átigazolások
ETO
Fontos hosszabbítások
Samuel Petrás és Megyeri Balázs is egy-egy évvel meghosszabbította most lejáró szerződését az ETO-val.
Ferencváros
Borbély válaszolt
Az FTC vezetőedzője szerint még sokan vannak a keretben, ezért további távozók várhatók, miközben cáfolta, hogy Győrből ajánlottak volna játékosokat a klubnak.
BVSC
Duplán igazolhatnak
Két ajkai alapemberrel erősíthet a BVSC, Kovács Nikolasz érkezése már biztosnak tűnik, míg Sejben Viktor is közel áll a zuglóiakhoz.