Fotó: facebook.com/bfcsiofok

"Ügyetlensége" miatt állították ki az NB II-es edzőt - videó

Domján Attila berúgott a pályára egy labdát, miközben a nyíregyháziak elvégezték volna a bedobást, de célt tévesztett a rúgása.
Nyikes Zoltán 2021. október 5., kedd 12:16
Fotó: facebook.com/bfcsiofok
Domján Attila berúgott a pályára egy labdát, miközben a nyíregyháziak elvégezték volna a bedobást, de célt tévesztett a rúgása.
Szerző: Nyikes Zoltán 2021. október 5., kedd 12:16
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Honlapunkon is beszámoltunk arról hétfő este, hogy az NB II 11. fordulójának zárómeccse a Nyíregyháza és a Siófok között 0-0-val ért véget.

A vendégek a 73. perctől emberhátrányban játszottak Varga Bence kiállítása miatt, majd a 92. percben a Balaton-partiak vezetőedzője, Domján Attila is piros lapot kapott, miután berúgott a pályára egy labdát, miközben a hazaiak elvégezték volna a bedobást.

– Fél évente egyszer azért ki szoktak állítani. Eddig jobban odafigyeltem erre, ez egy más szint, mint tavaly az NB III volt. De nem is az a lényeg, hogy engem kiállították, hanem sajnálom, hogy a játékosomat, az ő elvesztése jobban fáj, mint a sajátom. Vissza akartam rúgni a labdát a bedobó játékosnak, csak ügyetlen vagyok és nem sikerült nyilatkozta a lefújást követően az M4 Sportnak a vendégek mestere.

Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.
Tovább az összes átigazoláshoz