Totális lefejezés a patinás NB II-es klubnál: már öt embert küldtek el a stábból

A sportigazgató és a két edző is távozik a vezetőedző után a jelenleg NB II-es Siófoknál.
Mokány Lajos 2017. október 14., szombat 11:50
A sportigazgató és a két edző is távozik a vezetőedző után a jelenleg NB II-es Siófoknál.
Szerző: Mokány Lajos 2017. október 14., szombat 11:50
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Nem értek véget a BFC-Siófoknál történő átalakítások: azt követően, hogy nemrégiben szerződést bontottak Disztl László vezetőedzővel - a helyére Varga Attila került - és Disztl Péter kapusedzővel, újabb személycserék történtek a szakmai stábban - ráadásul kulcspozíciókban.

A bajnokság kezdete óta tartó sikertelen szereplés miatt újabb változás történt a szakmai stábot illetően: távozott klubunktól Fehér Csaba sportigazgató, valamint a két pályaedző, Simek Péter és Györök Tamás. (...) A vezetőség már dolgozik azon, hogy kik veszik át a jövőben helyettük a munkát a BFC Siófoknál

- jelezte a klub vezetősége. A Siófok jelenleg a 19. helyen áll az NB II-ben - tabella itt.

 
Átigazolások
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.
MTK-ban folytatja
Nyers Ádám
Az MTK Budapest hivatalos oldalán jelentette be, hogy megvásárolta Nyers Ádám játékjogát a Budapest Honvédtól.
FTC
Aleksandar Cirkovic
Sajtóhírek szerint lengyel kérő jelentkezett be a Ferencváros szélsőjéért - Aleksandar Cirkovic így végleg távozhat a klubtól.
Tovább az összes átigazoláshoz