Pintér Attilát felmentette az MLSZ, de ő bocsánatkérést is követel

A megrovását eltörölték, de ezzel nem éri be a Puskás Akadémia edzője - klubja is kiállt mellette.
Dudás Gábor 2017. március 21., kedd 16:59
A megrovását eltörölték, de ezzel nem éri be a Puskás Akadémia edzője - klubja is kiállt mellette.
Szerző: Dudás Gábor 2017. március 21., kedd 16:59
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az MLSZ kedden jelentette be hivatalosan, hogy a fegyelmi bizottság "tárgyalás megtartása után Pintér Attila vezetőedzővel szemben, a Sopron elleni mérkőzéssel kapcsolatban hozott határozatát megváltoztatta, és mivel a fegyelmi vétség elkövetését nem lehetett megállapítani, a sportszakemberrel szemben elrendelt fegyelmi eljárást megszüntette."

Egy hete a Puskás Akadémia vezetőedzője írásbeli megrovásban részesült, akkor részleteket nem közöltek, miért.

 

A mai felmentésre reagált a szakember és az NB II listavezetője is, ezt idézzük az alábbiakban.

"Köszönöm a fegyelmi bizottság korrekt eljárását. Örömmel tölt el, hogy az igazamat megvédhettem, nagyon fontos volt az önbecsülésem szempontjából" – mondta a fegyelmi tárgyalás után Pintér Attila.

"A fegyelmi tárgyalás után vezetőedzőnk személyesen szólította fel bocsánatkérésre a mérkőzés ellenőrét. A Puskás Akadémia vezetősége kiáll vezetőedzőnk mellett, támogatja törekvésében, és elvárja, hogy az ellenőr sajtóban nyilvánosan kérjen elnézést Pintér Attilától" - írja a pfla.hu.

 

Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.
Tovább az összes átigazoláshoz