Nem a Fradi szerezte a DVTK-stadion utolsó gólját

Döntetlen az NB II délutáni meccsén.
Dudás Gábor 2016. október 30., vasárnap 15:15
Döntetlen az NB II délutáni meccsén.
Szerző: Dudás Gábor 2016. október 30., vasárnap 15:15

 

1-1-s döntetlen született a Cigánd és a Vác NB II-es bajnokiján, vasárnap délután.

A találkozó a bezárás előtt álló DVTK-stadion utolsó hivatalos mérkőzése volt, itt játszotta le ugyanis a Cigánd „hazai” találkozóját, miután az MLSZ egyelőre nem engedélyezte, hogy felújított pályáján rendezzék meg a mérkőzést.

A meccs 12. percében a Cigánd szerzett vezetést, de az 57. percben a váci Hegedűs Csaba pontot érő gólt szerzett, így az övé lett az utolsó találat a búcsúzó Andrássy úti létesítményben.

Cigánd – Kisvárda 1-1 (Roszel 12., ill. Hegedűs Cs. 57.)

Átigazolások
Újra a Partizannál
Srdjan Blagojevic
Srdjan Blagojevicot ismét a Partizan Belgrád élére nevezték ki.
Légiósok
Sallói új szerződése
A Toronto FC hivatalosan bejelentette, hogy szerződést hosszabbított Sallói Dániellel, aki így a 2027-es MLS-szezon végéig marad a klubnál, a megállapodás pedig egy további idényre szóló opciót is tartalmaz.
ZTE
Eladás klubrekordért
Hivatalossá vált, hogy klubrekordot jelentő összegért értékesítették az MLS-be Diego Borgest, aki mindössze hat bajnokit játszott a Zete színeiben.
Tovább az összes átigazoláshoz