NB II: Sok sérülttel várja az MTK a ZTE-t - a program

A 17. fordulóval folytatódik az NB II-es bajnokság.
Privacsek András 2017. november 12., vasárnap 10:37
A 17. fordulóval folytatódik az NB II-es bajnokság.
Szerző: Privacsek András 2017. november 12., vasárnap 10:37
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az MTK múlt hét vasárnap az ETO FC Győr otthonában elszenvedte második vereségét is a fővárosi klub, ezzel hatmeccses győzelmi sorozata szakadt meg – írja az mtkbudapest.hu. A hazai mérlegük azonban továbbra is hibátlan, idén mind a hét meccsüket megnyerték otthon, a legutóbbi három hazai találkozóján 14 gólt szerzett és mindössze hármat kapott az MTK, így jók a csapat kilátásai a ZTE elleni mérkőzést megelőzően.

Feczkó Tamás továbbra sem számíthat Farkas Balázsra (sérvműtét után lábadozik), Baki Ákosra (csípőközelítője sérült), Balogh Bélára (krónikus Achilles-ín gyulladása van), Kanta Józsefre (combhajlító izma szakadt el) és Takács Ronaldra (vírusfertőzés) sem.

A 17. forduló programja:

13.30
Budaörs–Vác
Budafok–Szolnok
Szeged–Kisvárda
Kazincbarcika–Siófok
Soroksár–Csákvár
Dorog–Cegléd

14.30
Sopron–ETO

16.00
MTK–ZTE
Nyíregyháza–Békéscsaba
Gyirmót–Mosonmagyaróvár

Címkék: #NB II #MTK
Átigazolások
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.
MTK-ban folytatja
Nyers Ádám
Az MTK Budapest hivatalos oldalán jelentette be, hogy megvásárolta Nyers Ádám játékjogát a Budapest Honvédtól.
FTC
Aleksandar Cirkovic
Sajtóhírek szerint lengyel kérő jelentkezett be a Ferencváros szélsőjéért - Aleksandar Cirkovic így végleg távozhat a klubtól.
Tovább az összes átigazoláshoz