A 2. forduló vasárnapi eredményei és gólszerzői.
MERKANTIL BANK NB II, 2. FORDULÓ
Nyíregyháza – Budaörs 4-2 (Kelemen 10., Csilus T. 64., Dragóner F. 69., Rezes 78., ill. Deli 13.) – piros lap: Medgyes (Budaörs, 68.)
Győri ETO – Kisvárda 1-3 (Magasföldi 50., ill. Lukács R. 4., Horváth Z. 78., Délczeg 87.)
Szeged 2011 – Békéscsaba 1-4 (Ribánszki 21. – öngól, ill. Urbin 34., 43., Nagy S. 47., Szatmári I. 84.)
Kazincbarcika – Vác 2-1 (Takács P. 39. – 11-esből, Kanalas 64., ill. Balajti 15. – 11-esből)
Sopron – Csákvár 0-0 – piros lap: Ágh (Sopron, 56.), ill. Jelena (Csákvár, 53.)
Soroksár – Szolnok 0-1 (Dvorschák 91. – öngól)
Mosonmagyaróvár – Siófok 1-0 (Schmatovich 10.)
Dorog – Budafoki MTE 0-2 (Pölöskei P. 23., Kovács D. 51.) – piros lap: Szalai A. (Dorog, 67.)
TABELLA: Az NB II állása itt!
Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.