Négy mérkőzést rendeztek szerda este az NB II-ben. Az esélyesek közül az MTK és a Diósgyőr nyert, a Gyirmót döntetlent játszott. Az MTK négy forduló alatt szerzett 10 ponttal vezeti a tabellát.
Merkantil Bank Liga, 4. forduló:
Békéscsaba - MTK 1-4 (Lukács 63. - 11-esből, ill. Németh 44., 84., Stieber 51., Futács 92. - 11-esből)
DVTK - Ajka 3-1 (Jurek 17., Lukács 53., 61., ill. Gaál 35.)
Budafok - Gyirmót 0-0
Kozármisleny - PMFC 0-0
Korábban játszották:
Haladás - Szeged 0-1 (Gajdos 84.)
Nyíregyháza - Soroksár 4-2 (Novák 10., 48., Baki 32., Adamcsek 83., ill. Lisztes 51., Lovrencsics B. 92.)
Csákvár - Tiszakécske 1-1 (Magyar 30., ill. Kiss 79.)
Mosonmagyaróvár - Kazincbarcika 1-2 (Illés 35., ill. Székely 4., Takács 45.)
Dorog - Szentlőrinc 2-1 (Paudits 35., Berkó 82., ill. Németh 87.)
ETO - Siófok 4-1 (Borsos 37., 45., Babati 69., Benczeleitner 77., ill. Horváth 35.)
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.