A két vasárnap esti rangadón a Békéscsaba és az MTK döntetlenre (0-0) végzett, míg a Nyíregyháza örülhetett, hiszen hármat vágott a bő félórát emberhátrányban játszó Gyirmót otthonában és őrzi makulátlan mérlegét.
MERKANTIL BANK NB II, 3. forduló:
Békéscsaba – MTK 0-0 - piros lap: Katona M. (MTK, 74.)
Gyirmót – Nyíregyháza 0-3 (Kelemen 25., Pekár 28., Rezes 69.) - piros lap: Szőcs (Gyirmót, 54.)
Csákvár – Mosonmagyaróvár 1-1 (Tar 91., ill. Tóth M. 65.)
Korábban:
Siófok – ETO FC Győr 0-2 (Nagy Á. 29., Zamostny 80.)
Kisvárda – Zalaegerszeg 1-0 (Misic 39.)
Budafok – Soroksár 1-1 (Kovács D. 27, ill. Tamási 69.)
Szolnok – Kazincbarcika 0-0
Budaörs – Dorog 2-2 (Sajbán 46,, 88., ill. Simon A. 47., Faragó 48.)
Vác – Szeged 2011 (Borvető 78.)
Cegléd – Sopron 2-0 (Asztalos 11., Damásdi 68.) - piros lap: Sifter (Sopron, 42.)
TABELLA: Az NB II állása itt!
Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.