NB II: Kondásék nagyot léptek az NB I felé - eredmények

Az NB II 25. fordulójából elmaradt nyolc meccset ma pótolták, illetve pótolják. Magabiztosan nyert a Kondás Elemér vezette Kisvárda, egyre nagyobb bajban a ZTE.
Privacsek András 2018. április 25., szerda 18:58
Az NB II 25. fordulójából elmaradt nyolc meccset ma pótolták, illetve pótolják. Magabiztosan nyert a Kondás Elemér vezette Kisvárda, egyre nagyobb bajban a ZTE.
Szerző: Privacsek András 2018. április 25., szerda 18:58
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

NB II, 25. forduló:

Csákvár - Kisvárda 0–3 (Lucas 43., Ilic 44., Lukács 87. – 11-esből)
Cegléd - ZTE 2–0 (Damásdi 12., Hujber 92.)
Dorog - Soroksár 2–2 (Faragó 21., Sitku 90., ill. Gyömbér 25. 66. – mindkettőt 11-esből)
Vác - Mosonmagyaróvár 0–1 (Kulcsár 10.)
Szolnok - Sopron 1–2 (Tóth 22., ill. Horváth 10. - 11-esből, 84.)
Budaörs – Szeged 0-0

19:00 órai mérkőzések:

Gyirmót – Siófok 0-0
Nyíregyháza - Kazincbarcika 2-0 (Hornyák 60., 92.)

Címkék: #NB II #ZTE #Kisvárda
Átigazolások
Újpest
Újabb erősítés
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően a felcsúti Markgráf Ákos is az Újpestté lett.
ETO
Fontos hosszabbítások
Samuel Petrás és Megyeri Balázs is egy-egy évvel meghosszabbította most lejáró szerződését az ETO-val.
Ferencváros
Borbély válaszolt
Az FTC vezetőedzője szerint még sokan vannak a keretben, ezért további távozók várhatók, miközben cáfolta, hogy Győrből ajánlottak volna játékosokat a klubnak.
Tovább az összes átigazoláshoz