NB II: Hárman felépültek, hárman kidőltek a Fradi fiókcsapatánál

Három játékosára újra számíthat Lipcsei Péter, hárman viszont biztosan nem lépnek pályára a Soroksár Csákvár elleni bajnokiján.
Csakfoci Admin 2019. október 19., szombat 12:22
Három játékosára újra számíthat Lipcsei Péter, hárman viszont biztosan nem lépnek pályára a Soroksár Csákvár elleni bajnokiján.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. október 19., szombat 12:22
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Három, az elmúlt időben sérüléssel bajlódó futballistájára újra számíthat a Soroksár vezetőedzője, Lipcsei Péter. A XXIII. kerületiek honlapjának tájékoztatása szerint Farkas Balázs, Frőhlich Roland és Huszák Tamás felépült, így pályára léphet a vasárnapi mérkőzésen. Így a korábbi sérültek közül már csak a műtött Szpirulisz Markosz maródi.

Három játékos viszont a közelmúltban dőlt ki a Ferencváros fiókcsapatánál: Völgyi Dániel, Csernik Kornél és Pál András nem játszhat a Csákvár ellen.

A Soroksár 10 mérkőzés után a kilencedik helyen áll az NB II-ben.

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz