NB II: Folytatja a menetelését a Budaörs, az újonc megtréfálta a Budafokot – eredmények

Két kora délutáni mérkőzésén a hétvége után a Budaörs ismét nyerni tudott a Monor vendégeként, a ligaújoncnak számító Tiszakécske pedig három góllal küldte haza a Budafokot a Merkantil Bank Liga 16. fordulójában. Eredmények.
Csakfoci Admin 2018. november 7., szerda 16:00
Szerző: Csakfoci Admin 2018. november 7., szerda 16:00

Tiszakécske – Budafok 3–0 (Batizi-Pócsi 11., Károly 28., Gréczi 68.)

Az NB II újonca, a Tiszakécske már korán, a 11. percben megszerezte a vezetést: Batizi-Pócsi Balázs megpattanó lövése után tehetetlen volt a vendégek kapusa, Balogh Péter (1-0). A 28. percben a vezető gólt szerző Batizi passzából Károly Bálint volt eredményes (2-0), majd a 68. percben Gréczi Gábor alakította ki a 3-0-ás végeredményt.

Monor – Budaörs 0–2 (Kesztyűs 10., Sajbán 16.)

A forduló másik mérkőzésén 16 perc elteltével, Kesztyűs Barna és Sajbán Máté találataival vezettek a vendégek. A hazaiak mindent megtettek a szépítésért, de nem tudtak gólt szerezni, így maradt a 2-0-ás budaörsi győzelem a Merkantil Bank Liga 16. fordulójában.

Két meccset is játszanak Gyirmóton vasárnap – részletek
November 11-én, vasárnap dupla mérkőzést játszanak Gyirmóton, az Alcufer Stadionban. Előbb az NB III-as Ménfőcsanak, majd az NB II-es Gyirmót városi rangadót játszik az ETO FC Győrrel a bajnokságban.