Zalaegerszegen a hazaiak örülhettek, leginkább a szlovák válogatott Dubek, aki két gólt szerzett a Soroksár ellen. A Vác 0-1-ről verte a Gyirmótot, a Budafok és a Szeged 2011 is tíz emberrel maradt pont nélkül.
Merkantil Bank NB II, 14. forduló:
ZTE – Soroksár 2-0 (Dubek 33., 83.)
Vác – Gyirmót 2-1 (Zsolnai 66., Gulyás M. 82., ill. Szegi 14.)
Cegléd – Budafok 3-1 (Asztalos 42. - 11-esből, 56., Sándor I. 83., ill. Kercsó 36.) - piros lap: Vaszicsku (Budafok, 61.)
Mosonmagyaróvár – Szeged 2011 1-0 (Szpirulisz 16.) - piros lap: Papp F. (82., Szeged)
Később:
17.00: Békéscsaba – Szolnok
17.00: Csákvár – Budaörs
17.00: ETO FC Győr – Kazincbarcika
17.00: Siófok – Nyíregyháza
17.00: Sopron – MTK
Átigazolások
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.
MTK-ban folytatja
Nyers Ádám
Az MTK Budapest hivatalos oldalán jelentette be, hogy megvásárolta Nyers Ádám játékjogát a Budapest Honvédtól.
FTC
Aleksandar Cirkovic
Sajtóhírek szerint lengyel kérő jelentkezett be a Ferencváros szélsőjéért - Aleksandar Cirkovic így végleg távozhat a klubtól.