NB II: Bealudt és pontokat veszített a Puskás Akadémia

Meglepetésre és szinte a semmiből szerzett pontot a Mosonmagyaróvár Felcsúton.
Dudás Gábor 2017. április 23., vasárnap 15:13
Meglepetésre és szinte a semmiből szerzett pontot a Mosonmagyaróvár Felcsúton.
Szerző: Dudás Gábor 2017. április 23., vasárnap 15:13
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az NB II 31. fordulójának felcsúti mérkőzésén a Puskás Akadémia megérdemelten szerzett vezetést az első félidőben, Spandler szép góljával és uralta a találkozót az újonc Mosonmagyaróvár ellen.

Azonban a második félidőre láthatóan kisebb lendülettel jött ki a listavezető, ami végül vendéggólt is eredményezett, Bartus remek mozdulattal koronázott meg egy ügyes akciót. Bár a felcsútiak megnyomták a meccs végét és lehetőségeik is voltak, az óváriak rontották el a végén a meccslabdát, Kószás került ziccerbe, de nem talált a kapuba, maradt az 1-1.

MERKANTIL BANK NB II, 31. FORDULÓ:

Puskás Akadémia – Mosonmagyaróvár 1-1 (Spandler 29., ill. Bartus 64.)

A későbbi találkozókról itt olvashatsz bővebben! 

Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.
Tovább az összes átigazoláshoz