NB II: Az MTK továbbra is hibátlan új vezetőedzőjével

Az MTK két alkalommal is egygólos hátrányból állt fel és elhozta a 3 pontot Ajkáról.
Póczik Dávid 2022. november 9., szerda 17:56
Szerző: Póczik Dávid 2022. november 9., szerda 17:56

Ajkára látogatott az MTK Budapest csapata a Merkantil Bank Liga 16. fordulójának hétközi játéknapján. A találkozón a hazaiak szereztek vezetést, azonban a félidőig - Németh Krisztián góljával - visszajöttek a meccsbe a fővárosiak.

A második játékrészben egy szöglet után újra a zöld-fehéreknél volt az előny, azonban az MTK a hajrára fordulva 3 perc alatt két gólt is szerzett, így végül 3 ponttal távozott a bakonyiak otthonából. Horváth Dávid együttese megerősítette harmadik helyét a tabellán és csak 4 pont a hátránya a listavezető DVTK mögött, míg az Ajka a 14. helyre csúszott vissza.

NB II, 16. forduló

Ajka-MTK Budapest 2-3 (Berzsenyi 13., Kovács N. 67., ill. Németh K. 36., 82. - 11-esből, Szépe 79.)