A listavezető Gyirmót 0-1-ről fordítva verte meg győri városi riválisát az ETO-t, ezzel továbbra is vezeti az NB II tabelláját. Az újonc Tiszakécske folytatta jó sorozatát és ugyancsak hátrányból talpra állva győzte le a tavasszal még NB I-es Balmazújvárost.
Merkantil Bank NB II, 17. forduló:
Gyirmót – ETO FC Győr 2-1 (Vukasovic 59. – öngól, Kontár 88., ill. Andric 11.)
Balmazújváros – Tiszakécske 1-2 (Berki 9., ill. Horváth A. 30., Gréczi 48.)
Korábbi:
Soroksár – Békéscsaba 2-2 (Bor 85., Kovács D. 86., ill. Hursán 37., Urbin 56.)
Budafok – ZTE 2-3 (Kovács D. 70., 91. Pölöskey P., ill. Madarász 22., Hudák 40., Gajdos 46.)
Budaörs – Vasas 2-0 (Végh G. 24., Sajbán M. 70.)
Cegléd – Monor 1-0 (Oldal T. 1.)
Dorog – Nyíregyháza 1-1 (Szedlár Z. 17., ill. Hornyák M. 71.)
Kazincbarcika – Csákvár 2-3 (Kanalos 4., Oltean 81., ill. Nagy Z. 57., 71., Oroszi 78.)
Mosonmagyaróvár – Siófok 1-3 (Jelena 47., ill. Fehér Z. 28., Bolla 72., Medgyes 78.)
Vác – Kaposvár 0-0
Átigazolások
ETO
Fontos hosszabbítások
Samuel Petrás és Megyeri Balázs is egy-egy évvel meghosszabbította most lejáró szerződését az ETO-val.
Ferencváros
Borbély válaszolt
Az FTC vezetőedzője szerint még sokan vannak a keretben, ezért további távozók várhatók, miközben cáfolta, hogy Győrből ajánlottak volna játékosokat a klubnak.
BVSC
Duplán igazolhatnak
Két ajkai alapemberrel erősíthet a BVSC, Kovács Nikolasz érkezése már biztosnak tűnik, míg Sejben Viktor is közel áll a zuglóiakhoz.