Az MLSZ és a Budaörs is hozzájárult a győriek halasztási kérelméhez, így későbbi időpontban rendezik meg az eredetileg vasárnapra kiírt mérkőzést.
Hétfőn jelentette be az NB II-ben szereplő ETO FC Győr, hogy öt játékosa pozitív koronavírus-tesztet produkált. Ennek ellenére a győriek pályára léptek hétfő este a Haladás ellen, és a 18 éves Vitális Milán bombagóljának köszönhetően 1-1-es döntetlent játszottak.
Az ETO most a hivatalos honlapján jelentette be, hogy az eredetileg vasárnap 17 órára kiírt WKW ETO FC Győr - Budaörs NB II-es bajnoki labdarúgó-mérkőzés a koronavírus járvány miatt elmarad. A halasztáshoz az ellenfél és a Magyar Labdarúgó Szövetség is hozzájárult, a pótlás időpontjáról később döntenek.
Átigazolások
DVSC
BL-győztes érkezett
Sergi Samper személyében 31 éves spanyol középpályással erősített a DVSC.
Ajka
Új középpályás
Az Ajka bejelentette, hogy leigazolták a Soroksár középpályását, Németh Eriket. A 26 éves labdarúgó egyéves szerződést kötött az ajkaiakkal.
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.