Fotó: nyiregyhazaspartacus.hu

Nagyon kiakadt játékosaira az NB II-es edző: "Nevetséges csapat vagyunk"

Több nagy helyzetet is kihagytak a Nyíregyháza játékosai Győrben, Feczkó Tamás pedig hangot is adott elégedetlenségének.
Nyikes Zoltán 2022. április 25., hétfő 11:21
Szerző: Nyikes Zoltán 2022. április 25., hétfő 11:21

Vasárnap megírtuk, hogy az NB II 34. fordulójában az ETO FC Győr hátrányból fordítva 2-1-re legyőzte a Nyíregyházát az ETO Stadionban.

A Szpari hivatalos oldalának tudósítása szerint azonban könnyen alakulhatott volna másképp is a mérkőzés, hiszen a vendégek több nagy helyzetet is elhibáztak, Feczkó Tamás vezetőedző pedig keményen kritizálta is csapatát a lefújás után.

– 25 percig jól játszottunk, száz százalékos ziccerünk volt a 2-0-hoz, de kimaradt. Rá egy percre egy hibánkból egyenlítettek a hazaiak, akiket így visszahoztunk a meccsbe. Nevetséges csapat vagyunk, hogy egy ilyen mérkőzést nem tudtunk megnyerni! – írja a nyiregyhazaspartacus.hu.

A Fradi erdélyi újonca meghatódott és helyretette az Újpest játékosát: "Szerinte ez a show része, szerintem rossz példa"
Pászka Lóránd és Csongvai Áron is értékelte a Ferencváros-Újpest rangadón (2-1) történteket. A Fradi erdélyi balbekkje meg is hatódott, amikor első magyar bajnoki címéről is nyilatkozott, a lilák 21 éves csapatkapitánya pedig érthető okokból csalódott volt.
Nikola Serafimov
Nikola Serafimov új szerződést kötött a Fehérvárral, így az északmacedón válogatott védő minden bizonnyal marad a nyár után is a Vidinél. (Nemzeti Sport)
Lucas
A Fehérvár elleni mérkőzés az utolsó előtti hazai meccse lehetett a Kisvárda 34 éves csapatkapitányának, Lucasnak, aki összesen kilenc év után távozhat az idény végén csapatától. (Nemzeti Sport)