Jövő hét szerdán játssza az ifjúsági Bajnokok Ligája első körének odavágóját az MTK Budapest U19-es csapata. A bosnyákok elleni rendkívül fontos találkozóra ingyenes lesz a belépés.
Korábban már beszámoltunk arról, hogy az MTK Budapest U19-es együttese képviseli Magyarországot az ifi Bajnokok Ligája-sorozatban (UEFA Ifjúsági Liga), ahol a bajnoki ág 1. körében a bosnyák HŠK Zrinski Mostar együttesével találkozik Pölöskei Gábor vezetőedző csapata.
Mint ismert, az első kör mérkőzéseinek oda- és visszavágói október 2-án és 23-án lesznek, az első összecsapást pedig a magyar együttes játssza hazai környezetben.
Az MTK Facebook-oldaláról az is kiderült, hogy a rendkívül fontos mérkőzést az Új Hidegkuti Nándor Stadionban rendezik,
a 18 órakor kezdődő találkozóra pedig ingyenes lesz a belépés.
https://www.facebook.com/MTKBudapest/photos/pb.175389162474309.-2207520000.1569398938./2748178935195306/?type=3&theater
Átigazolások
Ex-Fradi
Tokmac Japánban
Tokmac Nguen a japán másodosztályú Tochigi Cityhez igazolt.
DVSC
18 éves csatár is jöhet
Az Africafoot értesülései szerint a 18 éves guineai csatártehetség, Mamadou Yéro Bah (ACK Academy) a napokban Magyarországra utazik, hogy aláírjon a DVSC-hez.
Újpest
Két klub versenyez Medeirosért
Az Újpesttől tavasszal távozó Iuri Medeiros várhatóan Cipruson folytatja pályafutását.