A rövid bajnoki szünet után az új év elején azonnal elkezdődik a felkészülés az MTK Budapest számára.
Az MTK labdarúgói Hidvégi Sándor erőnléti edző vezetésével már "házifeladatként" most is végzik az előírt munkát.
Január 2-án találkozik először a keret, a labdarúgók és stábtagok PCR és antigén teszten esnek át - írja az mtkbudapest.hu
Egy nappal később laktáttesztre kerül sor, majd másnaptól kezdődik az edzőtábor. Ezúttal nem utazik külföldre a csapat az ismert körülmények miatt, de a klubvezetés így is lehetőséget biztosít összetartásra: 4-e és 16-a között Telkiben készülnek majd. Az edzőtáborba utazó keret hétfőn reggel válik véglegessé.
Már az első hét végén lesz felkészülési mérkőzés, ezt újabbak követik.
Mint ismert, a bajnokság korán, január 23-án kezdődik, a Budafok otthonában rajtolnak a kék-fehérek.
Átigazolások
DAC
Új sportigazgató
A már eddig is a DAC-nál dolgozó belga Jan-Pieter Martens veszi át a sportigazgatói pozíciót az új szezontól.
Újpest
Tijanit megküldték
Muhamed Tijani Újpestre igazolását követően egy cseh portál nem éppen hízelgő portrét közölt róla, amelyben „renitens” játékosként és "félresikerült" igazolásaként jellemezték.
Maradna klubjánál
Gera Dániel
"Jelenleg úgy érzem, tartozom a szurkolóknak, ezért nem szeretném elhagyni a Persepolist" - mondta Gera Dániel (Bővebben itt!).