A rövid bajnoki szünet után az új év elején azonnal elkezdődik a felkészülés az MTK Budapest számára.
Az MTK labdarúgói Hidvégi Sándor erőnléti edző vezetésével már "házifeladatként" most is végzik az előírt munkát.
Január 2-án találkozik először a keret, a labdarúgók és stábtagok PCR és antigén teszten esnek át - írja az mtkbudapest.hu
Egy nappal később laktáttesztre kerül sor, majd másnaptól kezdődik az edzőtábor. Ezúttal nem utazik külföldre a csapat az ismert körülmények miatt, de a klubvezetés így is lehetőséget biztosít összetartásra: 4-e és 16-a között Telkiben készülnek majd. Az edzőtáborba utazó keret hétfőn reggel válik véglegessé.
Már az első hét végén lesz felkészülési mérkőzés, ezt újabbak követik.
Mint ismert, a bajnokság korán, január 23-án kezdődik, a Budafok otthonában rajtolnak a kék-fehérek.
Átigazolások
Paks
Tamás a Haliban
NB I-es tapasztalattal rendelkező játékost igazolt Paksról a Haladás: Tamás Olivér Szombathelyen folytatja pályafutását.
Soroksár
Hosszabbítások
Lovrencsics Balázs, Kékesi Alexander, Köböl Krisztián és Vass Ádám a 2026/2027-es szezonban is a Soroksár SC játékosai lesznek.
ZTE/Osijek
Bakti átigazolt
A horvát élvonalbeli NK Osijek szerződtette a ZTE 21 éves magyarját, Bakti Balázst, aki 2+1 évre írt alá.