Fotó: www.haladas.hu

Tovább erősítene az NB I dobogósa: Az egyik legjobb fiatal magyar csatár is érkezhet

A csakfoci.hu információi szerint a másodosztályú Haladás fiatal csatárát, Tóth-Gábor Kristófot nézte ki magának az OTP Bank Ligában a harmadik helyen álló Mezőkövesd Zsóry FC.
Nyikes Zoltán 2020. május 13., szerda 10:40
Fotó: www.haladas.hu
A csakfoci.hu információi szerint a másodosztályú Haladás fiatal csatárát, Tóth-Gábor Kristófot nézte ki magának az OTP Bank Ligában a harmadik helyen álló Mezőkövesd Zsóry FC.
Szerző: Nyikes Zoltán 2020. május 13., szerda 10:40
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Ahogy arról beszámoltunk, egy erősítést már bejelentett a Mezőkövesd, hiszen nemrég végleg leigazolta a horvát Hajduk Splittől a bosnyák középpályást, Dino Besirovicot, ezúttal pedig úgy tudjuk, a hazai piacról és támadóposztra szemelt ki magának játékost a Borsod megyei csapat.

Honlapunk információi szerint a kövesdiek célpontja az a Tóth-Gábor Kristóf,

aki az NB II-es Haladás futballistája és a mindössze 18 éves csatárról remek véleménnyel van a vasiak szakvezetője, Mátyus János is.

Tóth-Gábor rá is szolgált az idényben a dicséretre, hiszen az utánpótlás-válogatott futballista 15 másodosztályú meccsén 6-szor volt eredményes és fiatal kora ellenére 9-szer is a kezdőcsapat tagja volt. A korosztályos válogatottakban is hosszú ideje fontos játékosnak számít, tavaly októberben az U19-es nemzeti csapatban is bemutatkozhatott már. 

Átigazolások
ETO
Kiszemeltek
A korábbi Real-kapus, Keylor Navas tényleg képben lehet. Mellette Viktor Djukanovic (Hammarby), Modou Lamin Marong (Somorja) és Somogyi Ádám (Honvéd) is kiszemelt. (NSO)
Légiósok
Csongvai válthat
A svéd élvonalbeli AIK együtteséből a francia másodosztályú Saint-Étienne-be szerződhet a 2-szeres magyar válogatott Csongvai Áron. (NSO)
Fradi
Joseph a Zvezdában?
Szerbiában arról írnak, hogy a Crvena zvezda szerződtetné az FTC vb-t is megjárt támadóját, Lenny Josephet.
Tovább az összes átigazoláshoz