NB I: Nem épült még fel Kuttorék házi gólkirálya

A Mezőkövesd mindhárom eddig harcképtelen labdarúgója edzésbe állt, de Koszta Márk és Szalai Attila a társaitól külön készül.
Privacsek András 2018. június 28., csütörtök 12:41
A Mezőkövesd mindhárom eddig harcképtelen labdarúgója edzésbe állt, de Koszta Márk és Szalai Attila a társaitól külön készül.
Szerző: Privacsek András 2018. június 28., csütörtök 12:41
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Pillár Róbert combizomszakadása után már teljes értékű munkát végezhetett, míg Koszta Márk és Szalai Attila elkezdte a könnyített edzésmunkát. Utóbbi két játékos esetében még várni kell arra, hogy bekapcsolódjanak a csapat felkészülésébe, egyelőre a többiektől külön készülnek - írja a mezokovesdzsory.hu

Koszta Márk az előző szezonban 10 góllal a Mezőkövesd házi gólkirálya volt.

Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.
Tovább az összes átigazoláshoz