NB I: Bajba kerülhet a kiesés ellen harcoló csapat - ebben a szezonban már nem játszhat az alapember

A bennmaradásért küzdő Mezőkövesd elveszítette a hátralévő mérkőzésekre Tóth Bencét, aki Diósgyőrben sérült meg.
Privacsek András 2018. május 7., hétfő 14:20
A bennmaradásért küzdő Mezőkövesd elveszítette a hátralévő mérkőzésekre Tóth Bencét, aki Diósgyőrben sérült meg.
Szerző: Privacsek András 2018. május 7., hétfő 14:20
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Tóth Bence az első félidő hajrájában szenvedett combizomsérülést - írja a mezokovesdzsory.hu.

- Sajnos az lett az orvosi diagnózis amire számítottam – nyilatkozta Tóth Bence. - A mai orvosi vizsgálatok szerint a combizmom részlegesen beszakadt, így várhatóan 3-4 hét kihagyás vár majd rám. Ezzel a sérüléssel a szezon számomra befejeződött, de biztos vagyok abban, hogy a csapat nélkülem is kiharcolja az élvonalban maradást.

A Mezőkövesd 31 ponttal a 9. helyén áll, de csak egy pontra van a kiesőhelytől.

Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.
Tovább az összes átigazoláshoz